LinkedIn Facebook

ceec

Menu

Konference

Ideová snídaně o investičním rozvoji měst a obcí – Dětské skupiny

20. 03. 2024 od 9:00

CEEC Research a Ministerstvo práce a sociálních věcí vás zvou na diskusní setkání, na kterém se dozvíte, jak čerpat evropské dotace na vybudování dětských skupin.

Ministerstvo práce a sociálních věcí pro vás připravilo funkční systém financování provozu dětských skupin, který si jejich zřizovatelé, ať už veřejný sektor nebo neziskové organizace pochvalují. V Národním plánu obnovy je alokováno na vytvoření prostor pro dětské skupiny téměř sedm miliard korun. Pojďme je tedy vyčerpat!

 

Zjistit více Stáhnout pozvánku

Ideová snídaně o investičním rozvoji měst a obcí – Modrozelená infrastruktura

03. 04. 2024 od 10:00

CEEC Research vás zve na diskusní setkání o udržitelnosti investičních záměrů a dobré praxi spolupráce samospráv měst a obcí s developery a soukromými investory.

Diskusní setkání v čase snídaně nabídne další dialog o udržitelnosti investičních záměrů a dobré praxi spolupráce samospráv měst a obcí s developery a soukromými investory na stavebním rozvoji infrastruktury měst a obcí. Zaměříme se na oblast rozvoje modrozelených opatření k adaptaci a využití souvisejících dotačních programů pro obce.

Zjistit více

Setkání lídrů developmentu 2024

18. 04. 2024 od 10:00

CEEC Research, Ministerstvo pro místní rozvoj a společnost CENTRAL GROUP Vás zvou na konferenci SETKÁNÍ LÍDRŮ DEVELOPMENTU 2024. Diskuse nejvýznamnějších lídrů developerského sektoru a klíčových investorů o strategii směřování rezidenčního a kancelářského developmentu, vizích rozvoje vlastnického, družstevního a nájemního bydlení a spolupráci investorů s městy a obcemi.

Zjistit více

ZAHAJOVACÍ KONFERENCE STAVEBNÍHO VELETRHU BRNO

25. 04. 2024 od 9:00

CEEC Research a Veletrhy Brno Vás zvou na ústřední zahajovací konferenci Stavebního veletrhu Brno.

RESTART ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2024 se zaměřuje na aktuální kondici odvětví a ekonomické vlivy, které směřují jeho vývoj. Tématem je také očekávaný nástup nové stavební legislativy a impulzy pro rozvoj výstavby bydlení a infrastruktury v ČR.

SETKÁNÍ LÍDRŮ DIGITALIZACE 2024 představuje největší setkání lídrů digitalizace v České republice se zaměřením na sektor stavebnictví. Nabídne diskusi klíčových představitelů veřejného sektoru s předními zástupci stavebního odvětví a významných investorů.

Zjistit více Stáhnout pozvánku

KONFERENCE INVESTORŮ A DOZOROVÝCH FIREM VE STAVEBNICTVÍ 2024

23. 05. 2024 od 10:00

CEEC Research a generální partner konference, společnost INFRAM Vás ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a s Ministerstvem průmyslu a obchodu zvou na největší konferenci svého druhu v ČR, která se koná na půdě Ministerstva pro místní rozvoj, a kde se schází vrcholoví zástupci veřejné správy s řediteli nejvýznamnějších projektových, dozorových a investorských společností v zemi. Dvě stě lídrů oboru zde budou diskutovat na témata legislativy a aktuálního stavu provádění stavebního dozoru v praxi a role státu v oblasti dozorování staveb a progresivního zadávání veřejných zakázek.

Zjistit více

Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2024

27. 05. 2024 od 9:00

CEEC Research Vás pozýva na kľúčové stretnutie vrcholných predstaviteľov vlády a riaditeľov stavebných, projektových a developerských spoločností Slovenskej republiky – STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2024.

Túto kľúčovú udalosť roka pravidelne navštívia viac ako tri stovky hostí. Na stretnutí diskutujú o ďalšom smerovaní slovenského stavebníctva zástupcovia vlády a ministerstiev, najväčší investori, riaditelia stavebných, projektových a developerských spoločností a ďalšie VIP osobnosti. Diskusia lídrov stavebného odboru z radov verejnej správy a businessu sa tradične koná v Bratislave.

Zjistit více

Setkání lídrů českého stavebnictví 2024

04. 06. 2024 od 10:00

CEEC RESEARCH VÁS VE SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ CENTRAL GROUP, NEJVĚTŠÍM REZIDENČNÍM STAVITELEM V ČR, ZVE NA KLÍČOVÉ SETKÁNÍ VRCHOLNÝCH PŘEDSTAVITELŮ VLÁDY A ŘEDITELŮ STAVEBNÍCH A DEVELOPERSKÝCH SPOLEČNOSTÍ V ČESKÉ REPUBLICE – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2024.

Zjistit více

Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2023/H2

28. 11. 2023 od 09:00

CEEC Research Vás pozýva na kľúčové stretnutie vrcholných predstaviteľov vlády a riaditeľov stavebných, projektových a developerských spoločností Slovenskej republiky – STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2023/H2.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

Setkání lídrů českého stavebnictví 2023/H2

09. 11. 2023

CEEC Research Vás ve spolupráci se společností Central Group, největším rezidenčním stavitelem v ČR, zve na klíčovou událost roku, které se pravidelně účastní více jak pět set hostů z řad zástupců vlády, největších investorů, ředitelů stavebních, projektových a developerských společností a VIP osobností diskutované problematiky o směřování českého stavebnictví. Diskuse lídrů stavebního oboru z řad veřejné správy a businessu se tradičně koná na Pražském hradě. Z konference přináší pravidelné vstupy v živém vysílání Česká televize.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

Setkání lídrů developmentu 2023/H2

12. 10. 2023 od 10:00

CEEC Research Vás ve spolupráci se společností Central Group, největším rezidenčním stavitelem v ČR a Ministerstvem pro místní rozvoj, zvou na největší konferenci svého druhu v ČR, která se nově koná v České národní bance, a kde se schází vrcholoví zástupci veřejné správy s lídry developerského segmentu. Přes tři sta klíčových zástupců businessu zde diskutují o aktuální situaci na developerském trhu a nově připravované legislativě k podpoře developmentu a dostupného bydlení nejenom v Praze, ale i v celé ČR.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku