LinkedIn Facebook Youtube Instagram

ceec

Menu

Konference

Ideová snídaně o investičním rozvoji měst a obcí

09. 09. 2024 od 10:00

Diskusní setkání v čase snídaně nabídne další dialog o udržitelnosti investičních záměrů a dobré praxi spolupráce samospráv měst a obcí se soukromými a veřejnými investory na stavebním rozvoji infrastruktury měst a obcí.

Zjistit více

Zahajovací konference Stavebního veletrhu FOR ARCH 2024

17. 09. 2024 od 9:30

Ústřední zahajovací konference 34. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2023 se zaměřuje na aktuální kondici českého stavebnictví a hlavní ekonomické vlivy, které směřují jeho další vývoj.
Na tři sta hostů z řad měst a obcí, ministerstev, veřejné správy, největších investorů, ředitelů stavebních, projektových a developerských společností se sejde v kongresovém sále výstaviště. Konference navazuje na oficiální zahájení veletrhu.
Organizátorem konference je analytická společnost CEEC Research, Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s pořadatelem veletrhu, společností ABF, a Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Zjistit více

Setkání lídrů developmentu 2024/H2

10. 10. 2024

CEEC Research Vás ve spolupráci se společností Central Group, největším rezidenčním stavitelem v ČR a Ministerstvem pro místní rozvoj, zve na největší konferenci svého druhu v ČR, která se tradičně koná v České národní bance, a kde se schází vrcholoví zástupci veřejné správy s lídry developerského segmentu. Přes dvě stě klíčových zástupců businessu zde diskutují o aktuální situaci na developerském trhu a nově připravované legislativě k podpoře developmentu a dostupného bydlení nejenom v Praze, ale i v celé ČR.

Zjistit více

Setkání lídrů českého stavebnictví 2024/H2

21. 11. 2024

CEEC RESEARCH VÁS VE SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ CENTRAL GROUP, NEJVĚTŠÍM REZIDENČNÍM STAVITELEM V ČR, ZVE NA KLÍČOVÉ SETKÁNÍ VRCHOLNÝCH PŘEDSTAVITELŮ VLÁDY A ŘEDITELŮ STAVEBNÍCH A DEVELOPERSKÝCH SPOLEČNOSTÍ V ČESKÉ REPUBLICE – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2024/H2.

Zjistit více

Ideová snídaně o investičním rozvoji měst a obcí – Dětské skupiny

20. 03. 2024 od 9:00

CEEC Research a Ministerstvo práce a sociálních věcí vás zvou na diskusní setkání, na kterém se dozvíte, jak čerpat evropské dotace na vybudování dětských skupin.

Ministerstvo práce a sociálních věcí pro vás připravilo funkční systém financování provozu dětských skupin, který si jejich zřizovatelé, ať už veřejný sektor nebo neziskové organizace pochvalují. V Národním plánu obnovy je alokováno na vytvoření prostor pro dětské skupiny téměř sedm miliard korun. Pojďme je tedy vyčerpat!

 

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

Ideová snídaně o investičním rozvoji měst a obcí – Modrozelená infrastruktura

03. 04. 2024 od 10:00

Diskusní setkání v čase snídaně nabídne další dialog o udržitelnosti investičních záměrů a dobré praxi spolupráce samospráv měst a obcí se soukromými a veřejnými investory na stavebním rozvoji infrastruktury měst a obcí. Zaměříme se na oblast rozvoje modrozelených opatření při výstavbě klíčových veřejných i privátních stavebních projektů za použití inovativních technologií.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

Setkání lídrů developmentu 2024

18. 04. 2024 od 10:00

CEEC Research, společnost Central Group, největší rezidenční stavitel v ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj Vás zvou na konferenci SETKÁNÍ LÍDRŮ DEVELOPMENTU 2024. Tématem diskuse nejvýznamnějších lídrů developerského sektoru a klíčových investorů bude především ostře sledovaný náběh nového stavebního zákona do praxe, očekávaný vývoj rezidenčního a hypotečního trhu a nové možnosti spolupráce investorů s městy a obcemi v oblasti dostupného bydlení.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

ZAHAJOVACÍ KONFERENCE STAVEBNÍHO VELETRHU BRNO

25. 04. 2024 od 9:00

CEEC Research a Veletrhy Brno Vás zvou na hlavní Zahajovací konferenci Stavebního veletrhu Brno

RESTART ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ
Diskuse vlády a klíčových představitelů veřejného sektoru s odborníky z praxe o přípravě digitalizace stavebního řízení, územního plánování a digitalizace staveb.

SETKÁNÍ LÍDRŮ DIGITALIZACE

Diskuse vlády a klíčových představitelů veřejného sektoru s odborníky z praxe o přípravě digitalizace stavebního řízení, územního plánování a digitalizace staveb.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

IDEOVÁ SNÍDANĚ O INVESTIČNÍM ROZVOJI MĚST A OBCÍ – DĚTSKÉ SKUPINY

20. 05. 2024 od 10:00

CEEC Research a Ministerstvo práce a sociálních věcí vás zvou na pokračování úspěšného diskusního setkání, které se věnuje čerpání evropských dotací na budování dětských skupin. 

Ministerstvo práce a sociálních věcí na tomto setkání představí systém financování provozu těchto skupin, metodické pokyny pro získání dotace a uslyšíte dosavadní zkušenosti z praxe. 

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku

KONFERENCE INVESTORŮ A DOZOROVÝCH FIREM VE STAVEBNICTVÍ 2024

23. 05. 2024 od 10:00

CEEC Research a Ministerstvo pro místní rozvoj vás zvou na úspěšné pokračování odborné Konference investorů a dozorových firem ve stavebnictví na téma aktuálního stavu provádění stavebního dozoru v praxi a role státu v dozorování staveb. Program se zaměřuje také na trendy při zadávání stavebních zakázek ze strany veřejných nebo privátních investorů.

Zjistit více Fotky z akce Stáhnout pozvánku