LinkedIn Facebook

ceec

Menu

Analýza na míru

#

Zjistíme pro vás, co
potřebujete vědět

Pro naše klienty zpracováváme také analytické služby na míru, a to ve všech sektorech ekonomiky. Možnosti analýzy jsou široké a téměř nelimitované. K analýzám přistupujeme individuálně a jsme schopni navrhnout optimální řešení pro každého zákazníka.

Jaké analýzy jsme pro
naše klienty již
vypracovali

  • Analýza konkurence – zjistili jsme požadované informace o konkurenci
  • Analýza potenciálních klientů – vyhledali jsme potenciální klienty pro firmy včetně potřebných klíčových informací o nich za účelem jejich oslovení a navázání obchodního vztahu
  • Analýza zákazníků – zmapovali jsme potřeby, přání či postoj zákazníků jak firemních tak fyzických osob za účelem zdokonalení obchodní a marketingové strategie
  • Akvizice – našli jsme společnosti dle zadaných parametrů za účelem akvizice společnosti
  • Prognózy a vývoj trhu – mapovali jsme vývoj trhu, hlavní trendy na trhu a prognózy jeho vývoje v horizontu následujících let se zaměřením na konkrétní oblast ekonomiky (např. trh se stavebními stoji)
  • Podívali jsme se do zahraničí – v rámci Evropy jsme mapovali situaci na zahraničních trzích za účelem expanze

Seznam výše je pouze orientační. Běžně vyhovíme 99 % požadavků. V případě zájmu nás kontaktujte níže.

Jaké jsou naše zásady?

Pracujeme pouze s jedním klientem z oboru, neoslovujeme a ani nespolupracujeme s konkurencí klienta po dobu jednoho roku od realizace zakázky (lze domluvit i delší lhůtu). Tím zajišťujeme, že získáte konkurenční výhodu a unikátními informacemi budete disponovat pouze vy.

Jsme diskrétní. Neuvádíme jméno klienta (pokud to daná zakázka nevyžaduje) a nesdílíme o něm žádné informace po celou dobu od počátku smluvního vztahu. Vždy dodáme něco navíc. Při průzkumu běžně zjistíme zajímavé informace nad rámec zakázky nebo získáme jiná zajímavá data – ta vždy poskytujeme klientovi v rámci ceny.

Pro více informací nás kontaktuje. Domluvíme si schůzku a upřesníme, co pro vás můžeme udělat.

Chcete si sjednat nezávaznou informativní schůzku? Napište nám.

     

    Chcete s námi mluvit přímo? Kontaktuje výkonného ředitele Michala Vacka na tel. +420 776 023 170 nebo na michal.vacek@ceec.eu.