Menu

Milan Slavík, starosta Nového Města nad Metují

Dobrý den, z mých zkušeností je obrovským problémem nedostatek odborných lidí na úřadech.Právě oni mají povolovat stavby. Tabulkové platy jsou nízké, takové lidí zkrátka nezaplatite. A oni radeji jdou do firem.Jak uvažujete toto změnit.???

Stáhnout zprávu

Tisková zpráva je poskytována bezplatně, zadané údaje slouží pouze pro statistické a kontaktní účely.

    Vyplněním a odesláním formuláře projevuje osoba, jež formulář vyplnila, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou.

    Chcete stavět na
    naších informacích?

    Každý měsíc vám do e-mailu přijde krátké shrnutí všech novinek a pozvánky na naše akce.

      Odebírejte náš newsletter