Dobrý den, z mých zkušeností je obrovským problémem nedostatek odborných lidí na úřadech.Právě oni mají povolovat stavby. Tabulkové platy jsou nízké, takové lidí zkrátka nezaplatite. A oni radeji jdou do firem.Jak uvažujete toto změnit.???
Stáhnout zprávu
Tisková zpráva je poskytována bezplatně, zadané údaje slouží pouze pro statistické a kontaktní účely.