Pan ministr Bednárik: Kromě infrastruktury je klíčová s ohledem na Hormuzkou krizi i palivová základna v nákladní a autobusové dopravě. Jak vidíte podíl využití nízkoemisní přepravy, kterou je CNG s využitím biometanu? (na vodík si asi nějakou dekádu ještě počkáme a CNG i biometan je dostupný)
Stáhnout zprávu
Tisková zpráva je poskytována bezplatně, zadané údaje slouží pouze pro statistické a kontaktní účely.