Menu

Anonym

Pan ministr Bednárik: Kromě infrastruktury je klíčová s ohledem na Hormuzkou krizi i palivová základna v nákladní a autobusové dopravě. Jak vidíte podíl využití nízkoemisní přepravy, kterou je CNG s využitím biometanu? (na vodík si asi nějakou dekádu ještě počkáme a CNG i biometan je dostupný)

Stáhnout zprávu

Tisková zpráva je poskytována bezplatně, zadané údaje slouží pouze pro statistické a kontaktní účely.

    Vyplněním a odesláním formuláře projevuje osoba, jež formulář vyplnila, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou.

    Chcete stavět na
    naších informacích?

    Každý měsíc vám do e-mailu přijde krátké shrnutí všech novinek a pozvánky na naše akce.

      Odebírejte náš newsletter